Úvodní slovo hejtmana Ústeckého kraje

Oldřich Bubeníček, hejtman Ústeckého kraje

Vážení spoluobčané,

Domov Brtníky, p. o. patří mezi příspěvkové organizace Ústeckého kraje, kterých je dohromady téměř sto šedesát. Jejich cílem je především zajištění kvalitních a profesionálních služeb na vysoké úrovni. Chceme, aby se naše zařízení neustále zlepšovala a modernizovala, a proto dle finančních možností investujeme do jejich rozvoje a rozšiřování služeb.

Domov Brtníky, p. o. zajišťuje svým klientům nejen pobytové služby, ale také poskytování individuální péče, pokud člověk prodělal trvalou změnu zdravotního stavu a rodina nemůže zajistit odpovídající dohled. I když se jistě nejedná o lehké rozhodnutí, kdy příbuzní musí řešit otázky umístění svého blízkého člověka do sociálních služeb poskytovaných Domovem Brtníky, p. o., jsem přesvědčený, že o něj bude dobře postaráno díky kvalifikovaným zaměstnancům, kteří svou práci dělají doslova se srdcem na dlani.

Věřím, že v našem zařízení najdete přesně to, co hledáte. Personál v čele s ředitelkou Mgr. Ilonou Trojanovou je vždy připraven vám poskytnout podrobné informace a zodpovědět veškeré dotazy, které vás budou zajímat.

Oldřich Bubeníček, hejtman Ústeckého kraje

Oldřich Bubeníček
hejtman Ústeckého kraje

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací